УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Ангелы плачут, когда человек унывает и сомневается в милосердии Божием  
/ Преподобный Варсонофий Оптинский /

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

  НОВОСТИ ПРОЕКТА  "НАША ЛЕПТА" 2015-2016гг.

"НИКОЛЬСКИЕ ВЕЧЕРА"   

 

БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ ВЫСТАВКА "УКРАИНА - ДОМ ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ"

_____________________________________________________________

17.11.2018. Новини проекту "Наша Лепта".

 

Волонтери «Нашої Лепти» привітали вихованців краматорського дитячого будинку з нагоди ювілею закладу.

 

16 листопада 2018 року волонтери благодійного проекту «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при київській міській лікарні №17, привітав з ювілеєм будинок дитини міста Краматорськ «Антошка». «Наша Лепта» співпрацює з дитячим закладом з лютого 2015 року.

 

У цьому місяці будинку дитини виповнюється 75 років. З нагоди святкування пам’ятної дати волонтери подарували маленьким вихованцям мультимедійний проектор «EPSON», аби вони мали змогу дивитися свої улюблені мультфільми та необхідні для їх віку розвиваючі програми, а також ікону «Свод Богородичних ікон, які просяяли на українській землі». Окрім цього, передано книжки, дитячі речі та іграшки.

 

У будинку дитини «Антошка» перебувають діти до віком до чотирьох років і які мають порушення розвитку центральної нервової системи.

mitropolia.kiev.ua

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

15.01.2018. Адресная помощь.

Зимние вещи, рюкзак, материальная помощь на покупку школьной канцелярии и новогодние подарки были нами переданы семье Белоусовых.

 

От них: «Спасибо большое за подарки детям и многим подошла одежда, благослови Вас Бог за щедрые дары жертвенных людей.»

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

31.12.2017. "Наша Лепта" - "В гостях у сказки".

Закрывая уходящий год, вспоминаем несколько часов проведенных «В гостях у сказки».

Дети, для которых «Наша Лепта» каждый год организовывает новогодний праздник, – это особенный, самый искренний и чуткий зритель. Зритель, который не приемлет фальши и умеет быть благодарным как никто другой. Работать на такую аудиторию очень ответственно и благодатно. В эмоциональном плане эти дети отдают намного больше, нежели мы можем им предложить. Спасибо тебе, самый дорогой и благодарный зритель! Мы рады тебе всегда!

«Наша Лепта» была и остается – детям!

 

 

ФОТОАЛЬБОМ

"Гости праздника"

 

 

Спасибо всем, всем, всем и каждому в отдельности! За помощь в организации новогоднего праздника. За поддержку и молитвы. За доброе слово и искренние переживания, волнения и ожидания. За подарки, при виде которых детские лица озарялись счастливыми улыбками. Вместе мы делаем больше.

 

ФОТОАЛЬБОМ

" В ГОСТЯХ У СКАЗКИ"

(фото репортаж)

 

 

 

 

 

P.S. Сегодня, в последний день уходящего года, о. Владимир отслужил благодарственный молебен. Благодарили за всех и за вся!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

24.12.2017. Новини проекту.

Благодійним проектом "Наша Лепта"

організовано новорічне свято для 200 дітей.

23 грудня відбулось новорічне дитяче свято «У гості до казки», організоване з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Оуфрія благодійним проектом «Наша Лепта», що діє на базі парафії святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні міста Києва.

 

Святковий захід відвідали близько 200 хлопчиків та дівчаток з інтернатів, спеціалізованих шкіл столиці, а також діти з багатодітних родин та діти, що мають інвалідність.

Керівник благодійного проекту «Наша Лепта» протоієрей Володимир Косточка передав усім присутнім слова вітання з прийдешніми новорічними святами від Предстоятеля Української Православної Церкви.

     

В програмі святкового заходу працювала фотозона с улюбленими казковими героями, гості свята отримали насолоду від новорічної вистави за участю ростових ляльок, а також від перегляду повнометражної мультиплікаційної стрічки. Наприкінці свята усі отримали чудові подарунки, що лишаться на згадку про цей день.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12.08.2017. Адресная помощь.

10 августа о. Владимир вместе с волонтерами «Нашей Лепты» побывали в гостях у двух замечательных мальчиков Никиты и Ванечки. У обоих детей диагноз ДЦП.

     

Спасибо всем кто помог нам оказать посильную помощь их семье!

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

19.12.16.

Благодійна акція від "Нашої лепти"

"Святий Миколаю! Я тебе чекаю!"

     

 ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

18.12.2016.

Волонтери благодійного проекту «Наша лепта» організували свято для дітей до Дня святого Миколая.

17 грудня відбулось дитяче свято «Святий Миколаю, я тебе чекаю!» організатором якого став благодійний проект «Наша лепта», що діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на базі парафії святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні Києва.

Святковий захід відвідали близько 300 хлопчиків та дівчаток з дитячих будинків, інтернатів та спеціалізованих шкіл столиці, а також діти з багатодітних сімей, з сімей переселенців зі Сходу України, та ті, що мають інвалідність.

На відкритті свята до дітей, батьків і волонтерів звернувся куратор благодійного проекту єпископ Васильківський Миколай. Зокрема він, сказав: «Любі діти! Зараз ми стоїмо на порозі багатьох свят. І одне із свят - пам’яті святителя Миколая Чудотворця. Після цього свята ми будемо зустрічати Новий рік, потім - Різдво Христове. І це Різдво стало тим чудом, яке пробуджує всяку людину до спасіння, до кращих вчинків та любові до ближнього. І таку любов мав святитель Миколай, архієпископ Мір Лікійських. Він себе віддавав на служіння людям, підтримував їх в печалях. І ця любов надихає нас служити ближнім, аби всім нужденним було добре жити. Хочеться вам побажати, дорогі діти, щоб Господь посилав вам маленьке чудо, щоб у вашому житті все було гаразд. Щоб ви виросли достойними громадянами нашої держави. Щоб у вашому житті буле місце для чуда, щоб Господь вас не полишав».

     

Преосвященний владика передав всім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. На закінчення свята всім дітям були вручені подарунки.

більше фото дивитись тут

Прес-служба Київської Митрополії

~~~~~~~~~~~~~~~~

16.11.2016.

Юбилейная неделя. Молимся обо всех житейских нуждах и просим молитв о Доме для «Дома – Пресвятой Богородицы».

   

На выставке побывали учащиеся Отделения церковного устава клиросной школы при Киевском Свято-Троицком Ионинском монастыре.

~~~~~~~~~~~~~~~

14.11.2016. Юбилей.

Год назад 15 ноября 2015 года в Трапезной палате храма преподобных Антония и Феодосия Печерских Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры состоялось открытие благотворительной выставки «Украина – дом Пресвятой Богородицы», организованной благотворительным проектом «Наша Лепта».

 

 

Чем год спустя живет проект, каковы планы на будущее и как будут отмечать юбилей, рассказывает руководитель проекта протоиерей Владимир Косточка.

""Где живут чудеса"

Читать интервью о. Владимира на портале "Православная жизнь"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

13.11.2016.

Юбилейная седмица.

Годовщина благотворительной выставки "Украина - дом Пресвятой Богородицы".

C 14 по 20 ноября приглашаем всех в храм святителя Николая Чудотворца при 17-й больнице города Киева.

На протяжении всей седмицы по случаю юбилея будут служиться молебны Пресвятой Богородице с прошениями обо всех наших нуждах: о семейных трудностях и конфликтах, о воспитании чад в православной вере, о даровании супружества и устроении супружеской жизни, о болящих, об учащихся, будем молиться и о мире в нашей стране.

 

И особо будем испрашивать ходатайства Божией Матери о будущем выставки, а именно о Доме для «Дома Пресвятой Богородицы».

* Открытие выставки состоялось 15 ноября 2015 года в Трапезной палате храма преподобных Антония и Феодосия Печерских в Свято-Успенской Киево-Печерской Лавре.

см. ФОТОАЛЬБОМ с открытия выставки

в Киево-Печерской Лавре 15.11.2015г.

       ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.11.2016.

В мережі Інтернет розпочав роботу сайт

благодійного проекту «Наша Лепта»

 

В мережі Інтернет розпочав роботу сайт благодійного проекту «Наша Лепта». У листопаді цього року проекту виповнюється два роки, і створений сайт охоплює його діяльність протягом усього періоду існування.

Так, на інформаційному ресурсі соціально-благодійна допомога дітям та багатодітним сім’ям представлені у розділах «Акції» та «Допомогу отримано». У розділі «Акції» відображено саме ті заходи, ініціатором та організатором яких виступили волонтери проекту, або до яких долучилися як учасники.  Також можна дізнатись, хто саме є адресатами наданої допомоги.

Просвітницький напрямок роботи представлений «Микільськими вечорами» -  зустрічі з досвідченими людьми на цікаві аудиторії теми сьогодення. Відеозаписи цих  зустрічей  можна переглянути на створеному сайті.

Окремий розділ присвячено благодійний експозиції «Україна – дім Пресвятої Богородиці», в рамках якої представлено 107 чудотворних та місцевошанованих ікон Божої Матері з усіх регіонів України. В яких храмах та монастирях міста Києва виставка вже побувала, як звершувалися молебні та проходили екскурсії перед представленими іконами, якими образами Пресвятої Богородиці доповнено експозицію – усе це можна побачити у даному розділі.

Ті, кого зацікавив досвід роботи команди проекту,  матимуть змогу  внести свою лепту у спільну справу благодійництва та милосердя, долучившись до заходів та акцій, які проводить «Наша Лепта», зайшовши на сторінку «Вікно оголошень».

Чисельні фото та відеоматеріали краще за слова передадуть настрій, бажання та  цілеспрямованість учасників проекту в досягненні спільної мети, яку команда поставила перед собою, а це перш за все - допомога дітям!

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 25.08.2016. Новости проекта "Наша Лепта".

Ангели миру в небі над Україною.

У Києво-Печерській Лаврі молилися діти з прифронтової зони.

Києво-Печерську лавру відвідало понад сто дітей з прифронтової зони Донецької і Луганської областей. Після екскурсії територією монастиря, діти зустрілися з митрополитом Антонієм і з його благословення випустили в небо “Ангелів миру, добра і любові”. Як це було – бачили  кореспонденти телеканалу "ГЛАС".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

10.08.2016.

4 августа волонтеры проекта "Наша Лепта" организовали посещение Киево-Печерской Лавры для 100 детей из зоны АТО. 

НАШИ ФОТО

     

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~

06.08.2016.

Как дети крестики в Лавре покупали и могилу Блаженнейшего Владимира посещали.

Что привело детей из зоны АТО в Лавру, рассказывает руководитель благотворительного проекта «Наша лепта» протоиерей Владимир Косточка.

 читать интервью ...

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~

05.08.2016. Новости проекта "Наша Лепта".

  Благотворительный проект «Наша Лепта» организовал посещение Киево-Печерской Лавры для 100 ребят из зоны АТО.

 4 августа дети посетили древнейшую монашескую обитель нашей страны, ее духовный центр Киево-Печерскую Лавру, но главным событием для всех стал визит группы в резиденцию Предстоятеля УПЦ, где Блаженнейший Митрополит Онуфрий каждого благословил, вручил подарки и со всеми сфотографировался на память.

После экскурсии по монастырю и посещения пещер был отслужен молебен о мире в Украине. Владыка Антоний вместе со всеми присутствовавшими помолился о мире в нашей стране. В завершении молебна в небо на воздушных шарах поднялись три ангела – ангелы мира, любви и доброты. У этих вестников была своя особая миссия - ребята передали с ними свои просьбы и желания. Они просили мира Донбассу, здоровья своим родителям, терпения и, чтобы все были живы. А один  из мальчиков попросил, чтобы опустилось облако. Молебен служили возле памятника равноапостольным Кириллу и Мефодию, на открытой площадке, было очень жарко, и такая забота обо всех не осталась без внимания. Во время молебна, над всеми собравшимися чудесным образом   появилось большое облако, дающее тень. Вот такие маленькие чудеса сбылись сразу, еще до того как ангелы отправились в путь. Хочется надеяться, что и остальные желания ребят также вскоре исполнятся.


 
 

От проекта «Наша Лепта» дети получили подарки – сок, шоколад и пряники.

Спасибо всем принявшим участие в организации праздника!

Эта новость и больше фото смотрите на сайтах:

  УПЦ и Союза православных журналистов

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

14.07.2016. Новости проекта "Наша Лепта".

11 июля участники проекта «Наша Лепта» передали вещи для пациентов Святошинского неврологического интерната, в котором на лечении находится около 700 человек. Все это женщины в возрасте от 16 лет и до окончания жизни.

Интернат создан для диагностики, лечения и реабилитации больных с психическими и неврологическими расстройствами. Опеку над больными осуществляют 300 человек персонала

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

20.06.2016. Адресная помощь.

12 июня волонтеры проекта «Наша Лепта» передали продукты питания, памперсы, детские вещи для семьи Данилевских села Петровка Черниговской области.

Старший сын Игорь имеет инвалидность с рождения, мама лежачая больная. Семья просит молитв и благодарит за помощь.

 

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

14.06.2016. Акция ко Дню защиты детей.

Вашему вниманию фотоотчет о посещении ребятами из духовно-просветительского центра Хмельницкой области - города Киева, его храмов и монастырей, а также местных достопримечательностей и музеев. Двухдневная поездка организована благотворительным проектом «Наша Лепта». Акция подготовлена и проведена ко Дню защиты детей.

     

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

06.06.2016.

В рамках проекту «Наша Лепта» волонтери організували відпочинок для вихованців духовно–просвітницького центру Хмельниччини

В рамках благодійного проекту «Наша Лепта» 4-5 червня волонтери організували дводенний відпочинок для вихованців духовно–просвітницького центру, що діє при Свято-Воскресенському храмі містечка Віньківці Хмельницької області. Сорок п’ять дітей, серед яких - переможці конкурсу «Зерна духовності», а також діти із малозабезпечених сімей, діти-сироти та напівсироти, відвідали столицю України. Акція була присвячена міжнародному Дню захисту дітей.

   

Юні гості мали змогу відвідати музей води і музей популярної науки та техніки «Еспериментаніум», покататися на теплоході по Дніпру. Основну частину програми перебування було відведено паломництву по храмах та монастирях міста Києва. Прочани побували в храмах святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні та преподобного Серафима Саровського у Пущі Водиці, у Архангело-Михайлівському Звіринецькому та Свято-Троїцькому Іонинському монастирях. Пройшлися стежками та галявинами ботанічного саду.

   

Перед поверненням дітей до духовно–просвітницького центру куратор благодійного проекту «Наша Лепта» єпископ Васильківський Миколай помолився з дітьми та волонтерами за мир в Україні. У своєму слові архієрей закликав дітей змалку берегти віру православну, так само як Бог береже нашу землю, любити свою Батьківщину та дякувати Богові за все, що Він посилає. Прощаючись, владика благословив вихованців в дорогу, а команді проекту висловив подяку за плідну працю на ниві соціального служіння.

Організатори проекту висловлюють подяку наміснику Архангело-Михайлівського монастиря архімандриту Касіану та благочинному ієромонаху Леонтію, настоятелеві храму преподобного Серафима Саровського у Пущі Водиці протоієрею Іоанну Грицьку за сприяння в проведенні заходу.

Благодійний проект «Наша Лепта» діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17 у листопаді 2014 року. Керівник проекту -   протоієрей Володимир Косточка.

Нагадаємо, у березні волонтери «Нашої Лепти» перерахували кошти на завершення будівництва дитячого віньківецького будинку-сиротинця.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

06.05.2016. «Каждый день Светлой седмицы Христу - «Солнцу Правды» посвятим!»

6 мая на Светлой седмице в рамках проведения Пасхальной акции «Каждый день Светлой седмицы Христу - «Солнцу Правды» посвятим!» организованную Синодальным отделом УПЦ по социально-гуманитарным вопросам, благотворительный проект «Наша Лепта» передал представителям Союза многодетных семей города Киева «Диана» - детское питание, соки, памперсы, моющие средства на общую сумму 15 тыс. грн. По просьбе жен бойцов АТО проект передал для их мужей духовную литературу.

     

Ранее, в первый день Пасхи, проектом были переданы пасхальные куличи.

Эта новость на сайте Синодального отдела УПЦ  по социально-гуманитарным вопросм: http://blago.church.ua

ФОТОАЛЬБОМ см.здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

01.05.2016. "Наша Лепта" приняла участие в Пасхальной акции.

Сегодня в день Светлого Христового Воскресения в рамках проведения Пасхальной акции «Каждый день Светлой седмицы Христу - «Солнцу Правды» посвятим!» организованную Синодальным отделом УПЦ по социально-гуманитарным вопросам, руководитель благотворительного проекта «Наша Лепта» протоиерей Владимир Косточка встретился с представителями союза многодетных семей города Киева «Диана».

     

В общественную организацию «Диана», созданную в 1995 году, входит более 250 семей, в том числе и семьи переселенцев с востока Украины. Для пятидесяти из них, среди которых, семьи, имеющие детей–инвалидов и детей-сирот проектом переданы освященные пасхальные куличи.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

20.04.2016. «Наша Лепта»

Проектом предоставлена благотворительная помощь «Спортивно – оздоровительному центру реабилитации детей-инвалидов «Светоч».

Перечисленные средства будут направлены на курс «Микрокинетической синхронизации» для реабилитации детей с ДЦП и другими отклонениями и особенностями раннего развития (аутизм, гиперактивность и другими формами физиологической незрелости).

   

Более подробно о курсе «Микрокинетической синхронизации» на сайте Центра: http://svetoch.kiev.ua/ru/event-items/the-rehabilitation-course-mikrokinetic-synchronization/

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

11.03.2016. В рамках проекту «Наша Лепта» надано допомогу на завершення будівництва дитячого будинку-сиротинця у Хмельницькій області.

11 березня, напередодні Великого посту з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія куратор благодійного проекту «Наша Лепта» єпископ Васильківський Миколай та керівник проекту протоієрей Володимир Косточка передали зібрані під час проведення благодійної виставки «Україна – дім Пресвятої Богородиці» кошти у розмірі 50 000 гривень. Благодійний внесок піде на завершення будівництва дитячого будинку-сиротинця, що будується на базі громади Свято-Воскресінського храму смт. Віньківці Хмельницької області. Будівництво розпочато у червні 2013 року. Після закінчення будівельних робіт будинок-сиротинець зможе прийняти 30 дітей-сиріт. Від імені церковної громади благодійний внесок отримав благочинний Віньковецького округу, настоятель Свято-Воскресенського храму протоієрей Михаїл Варахоба.

 

Благодійний проект «Наша Лепта» діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17 у листопаді 2014 року. За минулий 2015 рік проектом зібрано та надано допомогу на загальну суму понад 100 тис. гривень.

     

Проект дякує наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському та Чорнобильскому Павлу та вікарним архієреям за сприяння у проведенні виставки по храмах вікаріатств міста Києва: єпископу Бородянському Варсонофію та єпископу Ірпінському Клименту, благочинним храмів міста Києва протоієрею Віталію Бойку, протоієрею Тимофію Костюченку, протоієрею Сергію Вейго.

 

Дякуємо настоятелям, клірикам та парафіяльним громадам храмів за підтримку та благодійну участь під час роботи виставки:

Андріє-Володимирському храму Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового Української Православної Церкви,
храму преподобного Серафима Саровського у Пущі-Водиці,
храму на честь апостолів Петра та Павла (Куренівка),
храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (Теремки),
храму рівноапостольних Костянтина та Єлени та святителя Димитрія Ростовського (Поділ),
храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги (Харківський масив),
храму на честь святителя Іоасафа Бєлгородського (Нивки),
храму святителя Луки Кримського (Пушкінський парк).
Наміснику Архангело-Михайлівського Звіринецького монастиря архімандриту Касіану з братією обителі та всім небайдужим, хто вніс свою лепту у справу милосердя.

 

Організатори благодійного проекту «Наша Лепта»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

28 грудня 2015 р., Трапезний храм Києво-Печерської Лаври

Цитата із Доповіді Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на річних зборах Київської єпархії :

 

"Хотілося б зазначити, що окремі парафіяльні ініціативи деяких храмів перетворилися у благодійницькі та соціально-просвітницькі проекти. Наприклад, благодійницький проект «Наша Лєпта»,щодіє на базі парафіяльної общини храму Святителя Миколая при 17 лікарні м.Києва (настоятель – прот. Володимир Косточка) допомагає дітям з малозабезпечених сімей.

 

В рамках проекту проводяться благодійні акції зі збору коштів, продуктів харчування та речей, виставки, концерти, паломництва. За 2015 рік проектом зібрано та надано допомогу на загальну суму понад 100 тис. грн.

Адресати: Краматорський будинок дитини «Антошка», Благодійна фундація «Отчий дом» (Київ), адресна допомога багатодітним сім’ям переселенців зі сходу України, що зупинились у санаторії «Тетерев» м. Коростишів, оздоровчому таборі «Лісова застава», Свято-Миколаївський храм м.Авдіївки, Свято-Іллінський храм м.Макіївки, м.Ясинувата, Ніжинський і Святошинський будинки-інтернати."

 church.ua

_________________________________________________________________

 

28.01.2016.

26 января о. Владимир и волонтеры благотворительного проекта «Наша Лепта»  побывали в поселении переселенцев с востока Украины, в котором сейчас проживает около 15 женщин,  в возрасте от 40 до 80 лет,  многие  имеют инвалидность II и III группы, а также 2 девочки школьницы.

Дома этих женщин были разрушены в результате боевых действий – Пески, Луганск, Красноперекопск, Счастье. Их поселение разместители  в приспособленном под жилье офисном помещении.

Во время сильных морозов из-за перенапряжения сети  в помещении случилось задымление электропроводки, в результате чего люди сидели без света и горячей воды, многие заболели.

 

Поселение обратилось за помощью и силами проекта эта помощь была оказана. Установлена входная дверь, осуществлен ремонт электропроводки, заменен смеситель для воды, куплен и установлен дополнительный бойлер, шланг для воды, а также подарены 4 теплых одеяла. Переданы также продукты.

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.01.2016.

 

5 січня, благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17, передав на свята Краматорському будинку – дитини «Антошка»: дитяче харчування Nestogen 1, курагу, ізюм, чорнослив, печево «Барні», халву та цукерки на загальну суму 6.300 грн.

В Краматорському будинку дитини наразі знаходиться більше 100 дітей, віком до чотирьох років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

21.12.2015. 

В этом году святитель Николай не забыл и о детках из Краматорского дома-ребенка «Антошка».

   

 фото "утренник ко дню святого Николая 2015г."

Благотворительный проект «Наша Лепта» передал малышам к празднику печенье «Барни», а также сухофрукты, курагу, чернослив и изюм.

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

10.10.2015. Допомога родинам.

9 жовтня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17, передав дитяче харчування  благодійній фундації «Отчий дім», яка допомагає  дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки.

 

 

Проект також надав грошову допомогу багатодітним родинам переселенців з Луганської області, які зараз мешкають у Києві та Київській області.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

07.10.2015.

Участники проекта «Наша Лепта» оказали адресную помощь многодетной семье из Луганской области, которая сейчас проживает в Бориспольском районе Киевской области.

Спасибо всем принявшим участие в сборе одежды и продуктов.

Отдельная благодарность старосте нашего прихода Вячеславу.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

21.09.2015. Благодійний проект «Наша Лепта» надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя»

21 вересня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17, надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя».

Надані кошти підуть на допомогу 44 дітям з зони АТО, які наразі перебувають в санаторії «Тетерів» м. Коростишів. Зокрема, на надану допомогу будуть придбані медикаменти, засоби особистої гігієни та предмети побуту.

 

mitropolia.kiev.ua

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

03.08.2015. Помощь получена!

Детское питание и лекарства уже доставлены в Краматорский дом ребенка «Антошка».

Спасибо всем за   молитвы и участие!

   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

31.07.2015.

«Наша Лепта» надала гуманiтарну допомогу Краматорському будинку дитини

31 липня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва, надав адресну благодійну допомогу Краматорському будинку дитини «Антошка».

 

Проект передав вихованцям будинку дитини дитяче харчування та лікарські препарати на загальну суму 7000грн.

В Краматорському будинку дитини наразі знаходиться більше 100 дітей, віком до чотирьох років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

20.07.2015.

Благодійний проект «Наша Лепта» надав гуманітарну допомогу парафії у містечку Авдіївка

20 липня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва, надав адресну гуманітарну допомогу в зону АТО. Так, столична парафія зібрала вантаж для Свято-Миколаївської парафії, що у містечку Авдіївка Донецької області.

Наразі було передано 100 пляшок олії, понад 80 кг гречаної та рисової крупи, м’ясних і рибних консервів на загальну суму 6500 грн. Також зібрано та передано дитячий одяг.

Доставляння гуманітарного вантажу буде здійснено благодійним фондом «Добро та сердечна довіра», який коорденує Андрій Холод.

     

mitropolia.kiev.u

ця подія також на сайті: http://church.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

07.06.2015.     

  ДЕНЬ ПАМЯТИ  01 06 2015Г.

   

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    "День пам’яті" - на каналі "Православний вісник"

В КАДРЕ И ЗА КАДРОМ СОБЫТИЯ

     

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

04.06.2015. Благодійний проект «Наша Лепта» надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя»

3 червня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17, надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя».

 

Надані кошти підуть на організацію повчального відпочинку дітей-сиріт, який приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. Зокрема, допомогу отримають діти Ніжинського та Святошинського дитячих будинків–інтернатів.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 «Наша Лепта» провела День пам’яті

 

– захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 – 2015 рр.

 

1 червня в Міжнародний день захисту дітей парафія на честь святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва спільно з благодійним проектом «Наша Лепта» провела День пам’яті. Захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 - 2015 рр. За офіційними даними кількість жертв серед дітей становить 60 чоловік.

 

"Наша Лепта" - День памяти

на сайте "Православие в Украине"см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

01.06.2015

У Печерському благочинні проведено День пам’яті – захід, присвячений дітям, які загинули на сході України.

 

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, парафія на честь святителя Миколая Чудотворця Печерського благочиння спільно з благодійним проектом «Наша Лепта» з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія провели День пам’яті.

Захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 - 2015 рр під час збройного протистояння.

Заупокійну літію звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай – куратор благодійного проекту «Наша Лепта». Його Преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння і настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Володимир Косточка, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник та духовенство Києва. Богослужіння супроводжувалося співом дитячого хору «Радість» під керівництвом Наталі Милєшкіної зі столичного храму на честь безсрібників Косми і Даміана.

Наприкінці літії владика Миколай звернувся до усіх, хто взяв участь у молитві, з архіпастирським словом. За вівтарем архієрей символічно посадив дерево – як символ того, що людське життя необхідно цінити і плекати, а не знищувати.

За офіційними даними кількість жертв серед дітей становить 60 чоловік. Пам'ять загиблих дітей нашої землі вшанували також хвилиною мовчання. Після цього відбувся флешмоб «Любимо та пам’ятаємо»: в небо підняли 60 різнокольорових кульок, по кількості загиблих.

   

більше фото див. тут mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

07.04.2015. Новости "Нашей Лепты"

Собранная благотворительным проектом «Наша Лепта» помощь для Дома ребенка «Антошка» в канун праздника Благовещения была доставлена в Краматорск. Коллектив дома ребенка во главе с главврачом Анатолием Алексеевичем Романовым благодарит всех, кто принял участие и внес свою лепту в сбор помощи для их воспитанников.

   

Напоминаем, что на прошлой неделе проект провел акцию по закупке памперсов, детского питания, средств детской гигиены и сухофруктов. За одну неделю было приобретено всего необходимого на общую сумму 20 тыс гривен.

Проект «Наша Лепта» в свою очередь благодарит Малика Сергея Дмитриевича - основателя и президента Киевского городского автомотоклуба (КМАМК), двукратного мастера спорта СССР, мастера спорта Украины, чемпиона Украины по кольцевым гонкам за помощь в доставке собранного в Краматорск.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3.04.2015. "Наша Лепта" на сайте "Православная жизнь".

Столичный благотворительный проект «Наша Лепта» накануне Светлого Христова Воскресения передал Краматорскому дому ребенка «Антошка» памперсы, детское питание, фрукты и сухофрукты. 

Настоятель этого храма протоиерей Владимир Косточка людям старается помогать уже давно, поэтому со знанием дела просит не переоценивать себя и значение своих трудов в деле помощи ближнему сегодня. Трудится в этом направлении мы все обязаны, но исправить трагедию, произошедшую в нашей стране только социальным служением вряд ли возможно, считает священник.

 

 

 Как был создан проект «Наша Лепта»,

кто и кому конкретно помогает, рассказывают организаторы:

читать интервью  здесь

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.04.2015. 

Благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму свт. Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва, напередодні Світлого Христового Воскресіння, передав Краматорському будинку-дитини «Антошка» - памперси, дитяче харчування, сухофрукти - на загальну суму     20 тис. грн.

В Краматорському будинку дитини наразі знаходяться 113 дітей, віком до п’яти років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

   

 

А також, «Наша Лепта» перерахувала 2 тис. грн. ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів - СВЕТОЧ», що піклується про дітей сиріт із Донецької та Луганської областей України, що мешкають в оздоровчому таборі «Лісова Застава». Зараз там перебувають 40 дітей з зони АТО, віком від 6 до 17 років.

 

Загалом, проект протягом свого існування з грудня 2014р. зібрав та передав на благодійну допомогу дітям на 70 тис. грн.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

«Наша Лепта» зібрала гуманітарну допомогу трьом парафіям в зоні АТО

5 лютого благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відгукнувся на заклик щодо термінового збору гуманітарної допомоги трьом парафіям в зоні АТО. Допомога здійснюється в рамках програми «Місія Милосердя та Примирення» за підтримки Соціально-гуманітарного відділу УПЦ, БФ «Фавор» та фонду «До брата сердечна довіра».

 

Завдяки небайдужим людям за три дні волонтерам «Нашої Лепти» вдалось зібрати продукти харчування, дитяче харчування, медикаменти, предмети гігієни для дітей, побутову хімію на загальну суму близько 12 000 грн. Також зібрано та передано одяг для дорослих і дітей.

 

     

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.02.2015. 

Блаженніший Митрополит Онуфрій

передав гроші для будинку дитини на Донбасі.

 

5 лютого Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі зустрівся з організаторами благодійної акції "Наша лепта" та головним лікарем будинку дитини "Антошка" (місто Краматорськ, Донецька область) Анатолієм Романовим.

 

 

У зустрічі взяли участь: куратор благодійного проекту єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, керівник проекту протоієрей Володимир Косточка, благочинний Печерського благочиння, організатор заходу Валентина Калашнікова.

Його Блаженство подякував Анатолію Олексійовичу за старанні труди на благо дітей в умовах військового конфлікту: "Ви дійсно несете подвиг у Вашому закладі. Адже незважаючи ні на що, Ви не кидаєте дітей напризволяще, а продовжуєте піклуватися про них". Блаженніший Митрополит Онуфрій особисто передав будинку дитини "Антошка" кошти, зібрані під час проведення благодійної акції "Наша Лепта", а проект зібрав 35 000 грн. В Краматорському будинку дитини наразі знаходиться більше 100 дітей, віком до чотирьох років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

У свою чергу Анатолій Олексійович передав в особі Блаженнішого владики подяку всій Українській Православній Церкві за благодійну допомогу від колективу Краматорського будинку дитини "Антошка"

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.02.2015. Новости "Нашей Лепты" на сайте "Православная жизнь"

Машина продуктов от еще одного столичного храма жителям Востока:

«Мы ориентировались в первую очередь на помощь детям»

Сегодня, 5 февраля, община храма во имя свт. Николая Чудотворца, Печерского благочиния города Киева передали помощь для мирных жителей, которые находятся в зоне военного конфликта на Востоке Украины.

Благочинный Печерского благочиния, настоятель храма протоиерей Владимир Косточка искренне удивляется как им удалось собрать такое количество продуктов и вещей:

«Мы передали детские и взрослые вещи, продукты питания, детское питание, продукты детской гигиены: памперсы, зубные пасты, шампуни, а также бытовую химию, много детского печенья. Все это мы собрали за три дня, сами удивляемсякак нам удалось – это невероятно.

Люди просили ещё время, чтобы удалось помочь больше – ведь, это рабочие дни – сложно вырваться. Но так, как машина уходит в ближайшие дни, мы договорились о сборе для дальнейшего возможного транша помощи пострадавшим в зону конфликта.

Слава Богу, очень отзывчивые и сердечные люди у нас. Никто не сказал: «Это не моя беда, не моя проблема». Наоборот, люди готовы и дальше помогать. Мы рады внести нашу небольшую лепту в это нужное и большое дело, как от прихожан нашего храма, так и от проекта «Наша лепта». Наш проект продолжается, и по мере сил мы стараемся помогать. Основную и самую важную помощь мы стараемся оказывать деткам. И в этот раз мы ориентировались в первую очередь именно на помощь детям.

Все люди организованно сложились и постарались купить все по списку – то необходимое, что было указано в объявлении».

"Православная жизнь"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

13.01.2015. "Наша Лепта" у Сенегалі.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія клірик храму святителя Спиридона Триміфунтського м. Києва протоієрей Захарія Керстюк 07 січня 2015 року звершив святкове різдвяне богослужіння на території Посольства України у Дакарі – столиці Ісламської Республіки Сенегал.

 

Під час богослужіння були піднесені молитви за мир в Україні, за здоров’я воїнів, за зцілення поранених, а також за упокій душ загиблих у військовому конфлікті на сході України. Після звершення Божественної літургії протоієрей Захарія привітав місцевих віруючих зі святом Різдва Христового та передав у подарунок Послу України у Сенегалі пану О. Є. Овчарову примірник Біблії з дарчим написом Блаженнішого Митрополита Онуфрія, яку Місія «Милосердя без кордонів» придбала на благодійному ярмарку - аукціоні «Наша лепта». 

читати повністю

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

09.01.2015."Наша Лепта" звітує!

Під час підготовки та проведення благодійної акції «Наша Лепта» було здійснено збір речей для вимушених переселенців зі сходу України.

   

Загалом протягом грудня 2014 року  зібрано близько 2-х тонн одягу для дорослих та дітей. Одяг надали парафіяни храмів м. Києва та небайдужі мешканці міст: Полтава, Біла Церква, Хмельницький, Суми.

 

В свою чергу волонтери акції передали зібрані речі до Центру гуманітарної допомоги  та частину відвезли до культурно-оздоровчого центру «Джерело», що в Пущі–Водиці, де зараз перебувають близько трьохсот переселенців.

 

Проект «Наша Лепта» триває. Дякуємо за підтримку!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта" - наши фото!

     

см. ФОТОАЛЬБОМ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта" в "Православному віснику УПЦ"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

"Наша Лепта" на сайте

православного фестиваля авторской песни "Благодатное Небо"

 

На запрошення організаторів з авторськими піснями виступили дипломанти фестивалю та музиканти Клубу. Прозвучали Колядки, ліричні співи авторів-виконавців Олексія Ахаїмова, Галі Ільєвої, Сергія Сергієнка (гурт «ОскольДир»), Олександра і Лілії Коняєвих.

 blagonebo.org.u a

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Волонтери благодійної акції «Наша Лепта» відвідали вимушених переселенців у культурно–оздоровчому центрі «Джерело»

4 січня 2015р., напередодні свята Різдва Христового, волонтери благодійної акції «Наша Лепта» завітали до культурно–оздоровчого центру «Джерело», що у Пущі-Водиці. Саме там сьогодні перебувають близько трьохсот біженців зі сходу України, серед яких 130 дітей.

 

Керівник проекту «Наша Лепта» благочинний Печерського благочиння протієрей Володимир Косточка разом із настоятелем храму на честь преподобного Серефима Саровського, що у Пущі–Водиці, протоієреєм Іоанном Грицьком відслужили молебень та покропили дітей святою водою.

   

       

Волонтери передали одяг, іграшки та продукти харчування. Благодійний проект «Наша Лепта» триває.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Вітаємо переможців спеціального благодійного аукціону, що відбувся підчас проведення благодійної акції «Наша Лепта» 27 грудня 2014 року та дякуємо за благодійні внески!

 

Нам особливо приємно зазначити, що володарями головного лоту — Книги Святого Письма Нового і Старого Заповіту з дарчим підписом Блаженнішого Митрополита Онуфрія — стали члени Координаційної ради Міжнародної гуманітарної місії «Милосердя без кордонів» Гюльназ Сардарова, Вадим Антонюк та інші. Керівник місії протоієрей Захарія Керстюк.

 

Це люди які присвятили своє життя справі благодійності та милосердя. Можна цілком впевнено сказати, що книга з дарчим надписом Блаженнішого владики, який звучить так: «Боже благословення Учаснику благодійного аукціону „Наша Лепта“. Блаженні милостиві, тому що вони помилувані будуть. Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України» - потрапила саме за адресатом!

 

Дякуємо Місіїї «Милосердя без кордонів» за участь в нашій акції, та за та за їх добрі справи і  християнське служіння людям. Допомагай їм Боже!

     

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта" на телеканале "ИНТЕР"

На аукціоні допомоги дітям Донбасу продали унікальну БібліюДобрих справ багато не буває. У столиці прихожани церкви провели перший благодійний ярмарок та аукціон. Назвали його "Наша лепта", а отримані гроші відправили на допомогу дітям Донбасу. На аукціоні був ексклюзивний лот - Біблія у художній палітурці.

ВИДЕО СЮЖЕТ  см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Наша Лепта" на сайте благотворительного фонда "Фавор"

Открывая благотворительную ярмарку, куратор проекта епископ Васильковский Николай напомнил, что, совершая дела добра и милосердия, мы выполняем евангельскую заповедь Христа, Который назвал блаженными милостивых, которые помилованы будут.

«Православная Церковь никогда не стояла в стороне от бед народа, от страдания незащищенных — детей и немощных, — сказал владыка. — Она, как любящая мать, всегда во все времена лихолетья покрывала своими крыльями тех, кто страдает. Поэтому сегодня мы собрались здесь, чтобы творить дела добра, — внести и свою посильную лепту, уподобляясь той евангельской вдове, на жертву которой указал Спаситель».

Обладателями главного лота стали члены Координационного совета Международной гуманитарной миссии «Милосердие без границ» Гульнас Сардарова, Вадим Антонюк и другие.

Гульнас Сардарова, принимая Библию, объявила дарственную подпись Блаженнейшего: «Божье благословение участнику благотворительного аукциона „Наша Лепта“. Блаженны милостивые, ибо они помилованы будут. Онуфрий, Митрополит Киевский и всея Украины».

Организаторам удалось собрать более 30 тысяч гривен. Но в течение месяца каждый желающий может присоединиться к прихожанам Свято-Николаевской общины при 17-й Киевской больнице и помочь детям Донбасса.

http://www.bf-favor.org

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Наша Лепта на офіційному сайті

Духовно – просвітницького центру кафедрального собору УПЦ

Захід ініціювали парафіяни храму на честь святителя Миколая Чудотворця при сімнадцятій міській лікарні Києва. Підтримали ініціативу керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай та Печерське благочиння. Від імені настоятеля Кафедрального собору УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, благодійний захід відвідав Голова Парафіяльної ради собору єпископ Бородянський Варсонофій.

 

 

Ярмарка розпочалася з молебню на початок доброї справи. Цього дня на гостей акції чекав передноворічний продаж різноманітних товарів з можливістю зробити благодійну покупку. Благодійна акція особливо  проявила розуміння соборності Православної Церкви –  тут були представлені ікони, живопис, гобелени, hand made, пісні солодощі з різних приходів Печерського благочиння – до підготовки ярмарку долучилися і дорослі, і діти. Акцію «Наша Лепта» підтримали Київ, Біла Церква, Суми, Полтава, Хмельницький та ін.

Дарія Кривошея

читати повністью на   http://soborna.church.ua

       

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта" на сайте "Православная жизнь"

«Для нас благотворительность – это спасительно, - говорит протоиерей Владимир (Косточка), один из соорганизаторов аукциона, - ведь она смягчает наши сердца. А для тех, кто получит эту помощь – напоминание, что есть милость Божья и забота Господа о всех, которую Он являет через людей. Надеемся, что получив помощь от всех нас, детки будут верить в лучшее».

 

Коллектив редакции портала "Православная жизнь" также внёс свою "лепту в дело мира" -  все средства от продажи журнала "Направо" на рождественской ярмарке-аукционе переданы в помощь нуждающимся.

 pravlife.org

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта" на сайте Свято-Вознесенского храма (Демиевка)

27.12 в 10.00 в галерее "Соборной" состоялось открытие благотворительной ярмарки "Наша лепта". Перед началом мероприятия Владыка Николай, епископ Васильковский совершил молебен, сказал приветственное слово и передал благословение Блаженнейшего Митрополита Онуфрия. Одним из первых посетителей ярмарки был Владыка Варсонофий, епископ Бородянский, а также прихожане окрестных храмов. Все присутствующие с большим интересом не только рассматривали предлагаемые изделия, но также активно делали покупки. Люди понимали насколько важна их активная благотворительная позиция в деле помощи нуждающимся. Учащиеся Воскресных школ в течении дня давали представления и маленькие концерты.

       

см. фото на сайте   http://demievka.info/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"НАША ЛЕПТА" в соцсетях:

Вот так прошла благотворительная ярмарка сегодня в галерее "Соборная" в которой мне повезло поучаствовать)).

Татьяна Видута участница "Ярмарки мастеров"

     

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

       

фото Виталия,

волонтера благотворительной акции  "Наша Лепта"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Наша Лепта"  на сайте Киевской митрополии:

В галереї «Соборна» пройшов різдвяний ярмарок-аукціон «НАША ЛЕПТА»

27 грудня, в галереї «Соборна», що на території споруджуваного Свято-Воскресенського кафедрального собору, за благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбувся різдвяний ярмарок-аукціон «НАША ЛЕПТА», зібрані кошти якого будуть перераховані на лікування дітей, які постраждали в східних регіонах нашої держави, та дітей, що за складних економічних обставин залишились сам на сам з тяжкими та невиліковними хворобами.

 

 

Організатор проекту — Печерське благочиння Києва та Свято-Миколаївська громада (17-та Київська лікарня, Печерський район).

У заході взяли участь: єпископ Бородянський Варсонофій, керуючий Бородянським вікаріатством, єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник та представники духовенства Київської єпархії.

 

Відкриваючи благодійну акцію, куратор проекту — єпископ Васильківський Миколай нагадав, що, здійснюючи справи добра і милосердя, ми виконуємо євангельську заповідь Христа, Який назвав блаженними милостивих, які помилувані будуть, і закликав всіх людей бути милосердними, яким є наш Небесний Отець. «Православна Церква ніколи не стояла осторонь від бід народу, від страждання незахищених — дітей і немічних, — сказав владика, — Вона, як любляча мати, завжди у всі часи лихоліть покривала своїми крилами тих, хто страждає. Тому сьогодні ми зібрались тут, щоб творити діла добра, — внести і свою посильну лепту, уподоблюючись до тієї євангельської вдови, на жертву якої вказав Спаситель».

     

див. повністю...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Дорогі друзі, висловлюємо слова щирої подяки усім тим, хто підтримав благодійну акцію «Наша Лепта». Завдяки Вам за два тижні ми зібрали понад тонну одягу, частину з якого  вже передано до гуманітарного складу Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань УПЦ.

Приємно зазначити, що акцію «Наша Лепта» підтримали міста:

Київ, Біла Церква, Суми, Полтава, Хмельницький.

Дякуємо за підтримку.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

У Голосіївському благочинні зібрано дитячі витвори

для благодійного аукціону “Наша лепта”

У Голосіївському благочинні з усією відповідальністю поставилися до підготовки ярмарки-аукціону "Наша лепта", відкриття якої відбудеться 27 грудня о 10:00 в галереї "Соборній".

 

Учні недільної школи та парафіяни храмів благочиння зібрали одяг, малюнки та інші витвори домашнього виробництва для благодійного аукціону. Особливу подяку благочинний протоієрей Павел Кирилов висловлює учням та директору школи-інтернат №11 Ірині Андріївні за прекрасні картини і ляльки-мотанки. Запрошуємо всіх парафіян приєднається і внести свою лепту до цієї важливої справи.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Студенти Київського Національного Університету технології і дизайну надали власноруч виготовлені іграшки для різдвяного благодійного ярмарку – аукціону «Наша Лепта».

 

Дякуємо за підтримку благодійної акції!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Предстоятель УПЦ надав книгу-лот

для благодійного аукціону “Наша лепта”

15 грудня у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зустрівся з організаторами різдвяного благодійного ярмарку-аукціону "Наша лепта", яким передав книгу зі своїм особистим дарчим надписом.

 

 

 

У зустрічі взяли участь: куратор благодійного проекту єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, керівник проекту протоієрей Володимир Косточка, благочинний Печерського благочиння, організатор заходу Валентина Калашнікова.

 

Книгу Священного Писання Старого та Нового Заповітів, надану Його Блаженством, буде виставлено в якості головного лоту аукціону, який відбудеться 27 грудня. Саме володар цього лоту зможе прочитати дарчий надпис Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

     

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

14.12.2014. Молебень на початок доброї справи в День благодійництва в Україні

14 грудня в День благодійництва в Україні було відправлено молебень на початок доброї справи для волонтерської команди благодійної акції «НАША ЛЕПТА». Молебень відправив керівник проекту, настоятель храму свт. Миколая Чудотворця прот. Володимир Косточка.

 Запрошуємо Вас , завітати 27 грудня до галереї «Соборна» с 10:00 до 16:00 години на благодійний різдвяний ярмарок-аукціон «Наша Лепта»

Від усього серця ми  намагаємося створити свято доброти та милосердя. Нам необхідна Ваша підтримка.  Зробимо добру справу разом! 

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM