УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Когда смотрим кругом по-человечески, все кажется маловероятным, но если есть Божия воля, то все устроится /Святитель Нектарий Эгинский/

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

    НОВИНИ ПЕЧЕРСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання благочинних Південного вікаріатства

30 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі відбулось зібрання благочинних Південного київського вікаріатства. Підсумкове за 2014 рік зібрання провів керуючий вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії.

 

У ході наради були підведені підсумки церковно-парафіяльного життя по благочинням Південного київського вікаріатства. Владика Миколай наголосив на необхідності продовження та посилення соціального служіння, а також обговорено організаційні моменти з підготовки святкувань різдвяних свят на парафіях.

 

Mitropolia.Kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

23.12.2014. Вікарії Київської Митрополії звершили богослужіння престольного свята храму Іоасафа Бєлгородського

23 грудня, у день пам’яті святителя Іоасафа Бєлгородського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та єпископ Васильківський Миколай очолили Божественну літургію в храмі на честь святителя Іоасафа Бєлгородського Другого шевченківського благочиння міста Києва.

 

Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Вітор Іващук, благочинний Другого шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Віталій Бойко, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, голова Відділлу релігійної освіти та катехізації Київської єпархії протоієрей Сергій Бойко, секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

 Після сугубої єктенії єпископ Миколай виголосив молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії відбувся чин Славлення перед іконою святителя Іоасафа Бєлгородського. Керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав громаду храму з престольним святом.

   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12.12.2014. Представники УПЦ взяли участь у презентації військових жетонів з зображенням Покрови Божої Матері

12 грудня відбулась презентація нагрудних жетонів для захисників Вітчизни, розроблені ВТО "Орден". Жетон має форму і розміри армійського ідентифікаційного жетона, на аверсі якого - зображення Покрови Пресвятої Богородиці з молитвою "Все уповання моє на Тя покладаю, Мати Божа, збережи мене під покровом Твоїм". Українську Православну Церкву на даному заході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія представляли благочинний храмів Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та заступник голови Синодального відділу з взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Віталій Приходько.

 

Священики передали благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та побажали творчого натхнення і Божої допомоги у подальшій творчій праці колективу об’єднання. Армійські жетони та обладнання для їх виготовлення було освячено. Після освячення жетони вручили для передачі бійцям в зону АТО. У свою чергу, представники ВТО "Орден" відзначили представників УПЦ громадським орденом "Єдність та Воля".

   

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.12.2014.

Відбулось зібрання духовенства Печерського благочиння

2 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця відбулось зібрання духовенства Печерського благочиння. Нараду очолив благочинний і настоятель храму протоієрей Володимир Косточка.

У ході зібрання новопризначений благочинний Печерського благочиння обговорив з кліриками підготовку до майбутнього зібрання Київської єпархії, а також перспективи нових благодійних проектів для мирного населення та військовослужбовців в зоні АТО.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.12.2014.

Благочинний Печерського благочиння відвідав школу-інтернат

2 грудня благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та ієрей Лука Звягінцев, клірик храму на честь святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відвідали Київську спеціальну школу-інтернат №8 І-ІІ ступеня для дітей з недоліками інтелектуального розвитку у Шевченківському району міста Києва.

На прохання керівництва школи приміщення закладу було освячено. Священики звершили молебень і кожного вихованця помазали освяченим на мощах святителя Миколая Чудотворця маслом. Це вже другий за рік візит до школи-інтернат. Цього разу клірики Київської єпархії привезли дітям фрукти.

     

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

01.12.2014

 Єпископ Васильківський Миколай провів нараду благочинних Південного київського вікаріатства

1 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Київській Митрополії відбулась нарада благочинних Південного київського вікаріатства під головуванням керуючого вікаріатством єпископа Васильківського Миколая.

На зустрічі піднімались питання парафіяльного та єпархіального життя, обговорювались перспективи та плани розвитку церковного служіння в районах міста Києва, що входять до складу Південного вікаріатства.

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

17.11.2014. У Києві призначено нового благочинного

17 листопадау Києво-Печерській Лаврі з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, представив духовенству Печерського благочиння міста Києва нового благочинного.

Указом Його Блаженства благочинним Печерського благочиння призначено протоієрея Володимира Косточку, настоятеля храму на честь святителя Миколая при Київській міській лікарні №17.

Преосвященний Миколай передав новому благочинному Первосвятительське благословення Його Блаженства та побажав успіхів в несенні нового послуху Святій Церкві.

     

mitropolia.kiev.ua

 

 

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM