УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Когда смотрим кругом по-человечески, все кажется маловероятным, но если есть Божия воля, то все устроится /Святитель Нектарий Эгинский/

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

    НОВИНИ ПЕЧЕРСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ 2015р.

21.12.2015. Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання духовенства Південного вікаріатства

21 грудня в Церковно-археологічному кабінеті Київських духовних шкіл з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося зібрання благочинних Південного київського вікаріатства.

 

Нараду духовенства очолив керуючий вікаріатством вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай. Серед присутніх священнослужителів був секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

 

Його Преосвященство подякував благочинним за їх старанні труди на пастирській ниві та побажав їм Божої допомоги і сил у наступному, 2016 році. Серед питань, які піднімались на зібранні, було посилення соціального служіння та організаційні моменти з проведення свята Різдва Христового на парафіях.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.12.2015. Настоятеля столичної Свято-Покровської парафії нагороджено відзнакою від імені командування військового госпіталю.

5 грудня, у Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку та День Збройних сил України, від імені командування Національного військового медичного госпіталю відзнакою "За служіння Богові й Україні" був нагороджений настоятель храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Олег Скнар.

 

З першого дня військових дій на Сході України військовий госпіталь прийняв на лікування понад 11 тисяч поранених солдат і офіцерів, з них 7 тисяч - ті, хто проходив лікування у госпіталі на стаціонарі. Нарівні з волонтерськими сотнями, актив госпітального храму Покрови Богородиці під орудою настоятеля отця Олега допомагають лікарям виходжувати поранених, підтримувати їх своїм душевним теплом, збирають кошти і закуповують медичне обладнання та необхідні медикаменти. Дуже важливим було не залишити без уваги не лише травмованих військовослужбовців, а й їх родичів, які доглядали за своїми рідними в госпітальних палатах. Так, парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці підтримували іногородніх родичів поранених бійців - дружин, матерів, братів і сестер - житлом, продуктами харчування, одягом, зібраними коштами. Слід згадати також закупівлю бронежилетів силами активу Свято-Покровської парафії для військовослужбовців, які виконують свій обов'язок на лінії розмежування.

 

Госпітальний храм Покрови Пресвятої Богородиці бере також активну участь у підтримці дитячих будинків, які знаходяться в зоні військових дій та в прифронтовій зоні на Сході України. Підтримки потребують близько 1 500 дітей. Так, спільно з місією "Милосердя без кордонів" малюкам східного регіону України госпітальна парафія лише за останні місяці відправила понад 6 тонн сухих молочних сумішей, каш та інших продуктів.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.12.2015. Благочинний Київської єпархії по місту Київ провів зібрання благочинних столиці.

2 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в приміщенні Церковно-археологічного кабінету Київських духовних шкіл відбулося зібрання благочинних столиці.

 

Нараду священнослужителів очолив благочинний Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук.

 

Отець Віктор обговорив з духовенством поточні питання щодо церковно-парафіяльного життя київських благочинь. Так, серед питань на порядку денному були, зокрема, організаційні моменти з проведення свята Різдва Христового на парафіях, посилення соціального служіння для нужденних та інші.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

24.10.2015. «Правлайф-встречи в Лавре» - гость вечера прот. Владимир Косточка

Чем является рок-культура в аспекте православного мировоззрения?

«Вредно ли христианину слушать рок?» Исходя из православной аскетики, все, что не христоцентрично, есть ошибочно и неполезно. Но данный жанр музыки для кого-то может послужить путем к Истине, а для кого-то быть действительно ошибкой. После изгнания Адама из рая человечество начало искать Бога в искусстве. Рок может послужить для человека в определенные моменты жизни «костылем» и опорой на пути к восстановлению. Но это только средство. С него ни в коем случае нельзя делать идола."

прот. Владимир Косточка

читать новость на источнике

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

06.07.2015.

Портал "Православная жизнь" и редакция сайта blago.church.ua  - интервью!

 БЛАГОЧИННЫЙ ПЕЧЕРСКОГО БЛАГОЧИНИЯ ПРОТОИЕРЕЙ ВЛАДИМИР КОСТОЧКА:

КОГДА ЧЕЛОВЕК ЗНАЕТ, ЧТО ЕГО НЕ БРОСЯТ – ЭТО ВЕЛИКОЕ ДЕЛО!

 

В наше время нуждающихся в помощи много. Много и помогающих. Однако как, помогая людям, не возгордится, и, занимаясь социальной деятельностью, не потерять из вида Христа. Редакция blago.church.ua имела удовольствие пообщаться с благочинным Печерского благочиния протоиереем Владимиром Косточкой, который, помимо своих пастырских обязанностей, занимается многими масштабными социальными проектами.

 Он рассказал о социальной работе своего благочиния и о том, как, вместо служения Богу и ближним, не поставить во главу угла самореализацию.

 

  читать интервью на источнике

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

30.06.2015. 

Благочинний Печерського благочиння взяв участь в урочистостях до ювілею столичної лікарні № 17

26 червня Київська міська клінічна лікарня №17 відзначила свій 40-річний ювілей. Медичну установу було організовано у 1975 році на базі дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району Києва як міський пульмонологічний центр. У 2014 році під час лютневих подій на Майдані Незалежності лікарня приймала всіх постраждалих.

 

Поздоровлення керівництву та медичному персоналу лікарні з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав благочинний Печерського благочиння та настоятель храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні протоієрей Володимир Косточка. Під час урочистого зібрання усі присутні помолилися за мир в нашій державі. У святкових заходах взяли участь також представники Міністерства охорони здоров’я, Київської міської адміністрації та керівники лікарень міста Києва.

 

Отець Володимир висловив щиру подяку за плідну співпрацю між Свято-Миколаївською парафією та медичною установою, на території якої розташований храм. Напередодні духовенством було звершено подячний молебень та відкрито меморіальну дошку за нагоди відразу двох ювілеїв - 40-річчя лікарні та 15-річчя храму.

     

mitropolia.kiev.ua

ФОТОАЛЬБОМ СМ.ЗДЕСЬ

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

20.06.2015.

Відулося зібрання духовенства Печерського благочиння

19 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка провів зібрання духовенства благочиння.

     

Обговорювались питання учаcті парафій Печерського благочиння у святкуванні ювілейних заходів до 1000-ліття преставлення рівноапостольного князя Володимира. Священники також обговорили поточні питання з життєдіяльності парафій.

Зібрання закінчилось відправленням заупокійної літії за загиблими на сході України.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

28.05.2015. Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання духовенства Південного вікаріатства.

27 травня вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія провів зібрання духовенства Південного київського вікаріатства.

 

Зокрема, на заході були присутні благочинні Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, Печерського - протоієрей Володимир Косточка, Другого лікарняного - протоієрей Геннадій Батенко та священики від благочинь.

 

На нараді з владикою були обговорені поточні питання церковно-парафіяльного життя у Південному київському вікаріатстві.

mitrolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

22.05.2015. Єпископ Васильківський Миколай провів збори благочинних Південного київського вікаріатства

про

22 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулось зібрання благочинних Південного київського вікаріатства, яке провів керуючий вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

На зібранні були присутні благочинний Голосіївського благочиння — протоієрей Павел Кирилов, благочинний Печерського благочиння — протоієрей Володимир Косточка, благочинний Святошинського благочиння — протоієрей Діонісій Дунаєв та благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко.

У ході наради були обговорені поточні питання церковно-парафіяльного життя в благочиннях Південного київського вікаріатства.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

08.05.2015. Відбулося зібрання духовенства Печерського благочиння

8 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка провів зібрання духовенства благочиння.

 

 

 

Зібрання розпочалось із соборної молитви за мир в Україні. Священики обговорили поточні питання з життєдіяльності парафій Печерського благочиння Південного київського вікаріатства.

 

mitropolia.kiev.ua

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

01.04.2015. Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Печерського благочиння

1 квітня, у середу 6-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Всіх святих у Печерському благочиннi столиці.

Преосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та духовенство благочиння.

     

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів. Після сугубої єктенії Преосвященний владика возніс молитву за мир в Україні.

Єпископ Миколай привітав духовенство зі спільними сповіддю і причастям та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

19.02.2015. Студенти МАУП знайомляться з життям Афону

19 лютого просвітницький проект галереї “Соборна” про життя Святої гори «Наш Афон» презентували у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі ім. Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом. Активну участь у відкритті виставки взяли студенти та співробітники Академії.

Відкрив захід чудовими церковними піснеспівами хор храму святої Ксенії Петербурзької. З вітальним словом виступив благочинний Печерського благочиння, настоятель храму на честь святителя Миколая Чудотворця при сімнадцятій міській лікарні Києва протоієрей Володимир Косточка. Священик розповів про духовну спадкоємність Києво-Печерської Лаври від Святої гори Афон та вручив від імені колективу просвітницького центру Кафедрального собору ікони Божої Матері «Знамення» проректору з наукової роботи МАУП, доктору політичних наук, професору  Миколі Головатому та директору Департаменту поза навчальної роботи МАУП Валентині Слісаренко.

     

http://soborna.church.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

04.02.2015. Відбулось зібрання духовенства Печерського благочиння

3 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка провів зібрання духовенства благочиння. Зібрання розпочалось із соборної молитви за мир в Україні.

 
 

Священики обговорили посилення безпеки в храмових будівлях, а також поточні питання з життєдіяльності парафій Печерського благочиння Південного київського вікаріатства.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

28.01.2015. Єпископ Васильківський Миколай провів зібрання благочинних Південного вікаріатства

28 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києво-Печерській Лаврі відбулось зібрання благочинних Південного київського вікаріатства, яке провів керуючий вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії.

 

У ході наради були обговорені поточні питання церковно-парафіяльного життя по благочинням Південного київського вікаріатства. Владика Миколай наголосив на необхідності посилення заходів безпеки в храмових будівлях, особливо дерев'яної конструкції.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Парафія на честь преподобного Серафима Саровського (у Пущі-Водиці) відзначила престольне свято

15 січня 2015р, в день пам’яті преподобного отця нашого Серафима, Саровського чудотворця, парафія на честь преподобного у в Пущі-Водиці відзначила престольне свято. Святкове богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив керуючий Північним київським вікаріатством вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій.

 

Його Преосвященству співслужили: вікарій Київської Митрополії преосвященний Миколай, єпископ Васильківський, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, голова Єпархіальної Літургічної комісії протоієрей Павел Козарь, настоятелі храмів Оболонського благочиння столиці, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Mitropolia/Kiev/ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Відбулось зібрання духовенства Печерського благочиння

2 січня 2015р. з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка провів зібрання духовенства благочиння. Настоятелі парафій зустрілісь в храмі на честь святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17.

Отець благочинний подякував священикам за їх активну участь у проведенні благодійного аукціону "Наша лепта", який нещодавно було проведено в галереї "Соборна" при Кафедральному соборі на честь Воскресіння Христового. Також отець Володимир обговорив зі священиками перспективу подальшої діяльності з надання посильної допомоги мирному населенню та військовослужбовцям в зоні проведення АТО.

Mitropolia.Kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM