УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Старайся жить в присутствии Ангела Хранителя – и увидишь, как дивно он всё устроит. /Архимандрит Иоанн Крестьянкин/

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

 Новости благочиния - 2019 год

24.05.2019. 

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив богослужіння престольного свята Свято-Миколаївського храму Печерського благочиння

 

22 травня 2019 року, у день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, Свято-Миколаївська парафія, що при Київській міській клінічній лікарні №17, відзначила престольне свято.

 

Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, керуючий Центральним київським вікаріатством.

 

Його Преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння і настоятель храму протоієрей Володимир Косточка, благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук та духовенство Київської єпархії.

 

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до парафіян зі словом проповіді. На сугубій ектенії архієрей підніс Богові молитву за мир в Україні.

 

Наприкінці богослужіння було звершено чин Славлення перед шанованим образом святителя Миколая. Єпископ Діонісій передав громаді благословення і слова вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

 

     

 mitropolia.kiev.ua

 

ФОТОАЛЬБОМ см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

20.03. 2019. Відбулося спільне богослужіння духовенства Центрального київського вікаріатства.

 

20 березня 2019 року в Свято-Покровському храмі, що на Пріорці, відбулося спільне богослужіння духовенства Центрального київського вікаріатства. Літургію Передосвячених Дарів з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та клірики вікаріатства.

Сповідь у священнослужителів приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

Після літургії архієрей звернувся до вірних зі словом проповіді та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

mitropoliy.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~

04.01.2019.

  Духовенство Центрального київського вікаріатства

зустріло нового керуючого архієрея

4 січня в столичному храмі на честь святителя Іоасафа Бєлгородського відбулася зустріч духовенства з новопризначеним керуючим Центральним київським вікаріатством - єпископом Переяслав-Хмельницьким Діонісієм.

Зустрічали вікарія Київської Митрополії настоятель храму і благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та настоятелі храмів вікаріатства.

mitropolia.kiev.ua

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM