УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Ангелы плачут, когда человек унывает и сомневается в милосердии Божием  
/ Преподобный Варсонофий Оптинский /

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

  СОЦИАЛЬНАЯ РАБОТА 2013г.

24.12.2013. Благочинний Печерського благочиння в День святого Миколая відвідав Вишевицьку школу-інтернат.
 
19 грудня благочинний Печерського благочиння протоієрей Павел Поваляєв та клірики благочиння протоієрей Володимир Косточка та ієрей Лука Звягінцев за підтримки "Міжнародного благодійного фонду святителя Іоана Шанхайського Чудотворця", разом з партнерами, відвідали Вишевицьку загальноосвітню спеціальну школу-інтернат.

У ході зустрічі духовенство привітало вихованців та працівників зі святом святителя Миколая Чудотворця духовною літературою, солодощами, іграшками та шкільним приладдям. Також священики розповіли про свято та поспілкувалися з дітьми. Благодійний фонд та Печерське благочиння й надалі продовжуватимуть співпрацю зі школою–інтернатом.
 
 

Священики нашого храму привітали зі святом святого Миколая вихованців та працівників Будинку Дитини імені М. М. Городецького в смт Ворзель.
 
20 грудня 2013 року священики нашого храму прот. Володимир Косточка та ієр. Лука Звягінцев  привітали зі святом святого Миколая вихованців та працівників  Київського міського Будинку Дитини імені М. М. Городецького в смт Ворзель. Наприкінці відправленого молебну   всіх  діток було помазано миром від святих мощей святителя Миколая Чудотворця.
Окрім подарунків, завдяки чуйності небайдужих людей, дитбудинку також  було надано матеріальну допомогу, передано кошти та продукти.
  
 
19.11.2013
ЖИТОМИР. Представитель Синодального отдела благотворительности принял участие в праздновании 20-летия местного общества Анонимных Алкоголиков
 
16 ноября общество Анонимных Алкоголиков Житомира отметило свой 20-летний юбилей.
 
Участие в мероприятии принял представитель Синодального отдела благотворительности и социального служения УПЦ протоиерей Владимир Косточка.
 
Отец Владимир передал общине благословение Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира на труд и служение, а также заверил присутствующих в стремлении духовенства и мирян нашей Церкви к дальнейшему плодотворному сотрудничеству с организацией Анонимных Алкоголиков в деле проповеди трезвого образа жизни.
 
16.07.2013. Співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ відвідали Дитячий будинок «Світанок»

15 липня
співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ протоієрей Володимир Косточка та священик Лука Звягінцев відвідали Дитячий будинок «Світанок» у Ставищенському р-ні Київської області.
 
Священнослужителі привезли до Дитячого будинку ікону «Одигітрія Байтальська». Перед чудотворним образом Божої Матері, за присутності педагогічних працівників та вихованців було відправлено молебень, наприкінці якого всіх дітей помазано миром від мощей святителя Миколая Чудотворця. Приміщення навчально-виховного закладу окроплено святою водою, а на згадку про цей візит вихованці отримали ікони Пресвятої Богородиці.
 
За сприяння благодійників дитбудинку надано фінансову та матеріальну допомогу.
 

Прес-служба Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ
orthodox.org.ua 
 
06.07.2013. Співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ відвідали Київський міський Будинок Дитини ім. М. М. Городецького в смт Ворзель.
 
4 липня співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ протоієрей Володимир Косточка та священик Лука Звягінцев відвідали Київський міський Будинок Дитини імені М. М. Городецького в смт Ворзель.

На прохання медперсоналу священнослужителі привезли до Будинку Дитини ікону «Одигітрія Байтальська». Перед чудотворним образом Божої Матері було відправлено молебень, наприкінці якого всіх діток помазано освяченим єлеєм.

На згадку про візит вихованці отримали у благословення ікони Пресвятої Богородиці.

За допомоги небайдужих людей дитбудинку також було передано кошти та необхідні продукти.

У Будинку перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з органічними ураженнями центральної нервової системи та порушеннями психіки віком від народження до 4-х років.

Прес-служба Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ
orthodox.org.ua
 
04.07.2013. КИЇВ. Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння зустрівся з представниками організацій, що опікуються алкозалежними

3 липня
у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч голови Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякона Сергія Косовського з представниками організацій, що опікуються алкозалежними, зокрема, головою Ради громадської організації «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків» Андрієм Пігарєвим, керівником реабілітаційних програм для алкозалежних благодійного фонду «Православна Київщина» Костянтином Пряницьким та головою правління Центру Обслуговування Сімейних груп «Ал-Анон в Україні» Раїсою Ганенко.
 
Також у зустрічі взяли участь співробітники відділу: протоієрей Володимир Косточка та керівник проектів допомоги алкозалежним священик Лука Звягінцев.

Прес-служба Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ
 
11.06.2013. КИЇВ. Представники УПЦ взяли участь у конференції «Роль та внесок релігійних громад у боротьбу з епідемією туберкульозу в Україні».
 
Метою проведення конференції було прагнення сформувати серед представників релігійних конфесій та церков єдиного бачення стосовно проблеми епідемії туберкульозу в Україні та можливість залучення, через соціальну мобілізацію, місцевих релігійних громад для протидії епідемії.
 
В роботі конференції взяли участь представники основних релігійних конфесій України.
 
Українську Православну Церкву представляли: від Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ Голова Комісії соціального служіння м. Києва протоієрей Володимир Косточка, Голова відділу з охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів Київської єпархії УПЦ протоієрей Віталій Данилюк, Голова відділу соціального служіння та благодійності Херсонської єпархії УПЦ протоієрей Сергій Дмитрієв, благочинний лікарняних храмів Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Георгій Захаренко... 
 
23.04.2013. Співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ відвідали Київський міський Будинок Дитини ім. М. М. Городецького в смт Ворзель.

Співробітники Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ протоієрей Володимир Косточка та священик Лука Звягінцев відвідали Київський міський Будинок Дитини імені М. М. Городецького в смт Ворзель.

Завдяки чуйності небайдужих людей, було надано матеріальну допомогу, передані кошти та продукти, яких потребує дитбудинок.
У Будинку перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з органічними ураженнями центральної нервової системи та порушеннями психіки віком від народження до 4-х років. Унікальний дитячий заклад заснований в 1933 р. з ініціативи Михайла Марковича Городецького і носить ім'я свого засновника, який стверджував, що неповноцінних дітей не буває - всі діти цінні та прекрасні.

Сьогодні колектив установи налічує 28 трудових династій. За історію свого існування в Будинку Дитини перебувало 9270 вихованців, з них було усиновлено 2260 дітей. 

23.02.2013

В Пуще-Водице состоялся торжественный форум посвященный 24-й годовщине образования движения Анонимных Алкоголиков в Украине.

От лица УПЦ форум поздравил иерей Лука Звягинцев, сотрудник отдела социального служения и благотворительности при Священном Синоде УПЦ, клирик храма святителя Николая Чудотворца при 17-й городской больнице г. Киева. 

  

КИЇВ. Відбувся семінар з питань співробітництва Синодального відділу з благодійності та соціального служіння і товариства Анонімних алкоголіків.  У заході взяв участь клірик Свято-Миколаївського храму при 17-й лікарні м. Києва ієрей Лука Звягінцев
 

 

  

Беседы с алкозависимыми 2010-2012 гг.

 alkoreabalkoreab 

08.04.2012. Галерея "Соборная".

 Встреча в Клубе православной песни и творчества

Вечер "Религия в жизни В.Высоцкого. Тайна крещения"

Организатор -  Студия DелоБЛАГО

vv_8_v_mvv_8_m

Встреча-концерт "C Днем Победы!"

oan

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM