УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Ангелы плачут, когда человек унывает и сомневается в милосердии Божием  
/ Преподобный Варсонофий Оптинский /

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

 СОЦИАЛЬНАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ - 2015 ГОД

04.06.2015. Благодійний проект «Наша Лепта» надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя»

3 червня благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17, надав матеріальну допомогу благодійному фонду «Щастя».

 

Надані кошти підуть на організацію повчального відпочинку дітей-сиріт, який приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. Зокрема, допомогу отримають діти Ніжинського та Святошинського дитячих будинків–інтернатів.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 «Наша Лепта» провела День пам’яті

 

– захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 – 2015 рр.

 

 

1 червня в Міжнародний день захисту дітей парафія на честь святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва спільно з благодійним проектом «Наша Лепта» провела День пам’яті. Захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 - 2015 рр. За офіційними даними кількість жертв серед дітей становить 60 чоловік.

 

"Наша Лепта" - День памяти

на сайте "Православие в Украине"см. здесь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

01.06.2015

У Печерському благочинні проведено День пам’яті – захід, присвячений дітям, які загинули на сході України.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, парафія на честь святителя Миколая Чудотворця Печерського благочиння спільно з благодійним проектом «Наша Лепта» з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія провели День пам’яті.

Захід було присвячено дітям, які загинули на сході України протягом 2014 - 2015 рр під час збройного протистояння.

Заупокійну літію звершив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай – куратор благодійного проекту «Наша Лепта». Його Преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння і настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Володимир Косточка, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Солом'янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник та духовенство Києва. Богослужіння супроводжувалося співом дитячого хору «Радість» під керівництвом Наталі Милєшкіної зі столичного храму на честь безсрібників Косми і Даміана.

Наприкінці літії владика Миколай звернувся до усіх, хто взяв участь у молитві, з архіпастирським словом. За вівтарем архієрей символічно посадив дерево – як символ того, що людське життя необхідно цінити і плекати, а не знищувати.

За офіційними даними кількість жертв серед дітей становить 60 чоловік. Пам'ять загиблих дітей нашої землі вшанували також хвилиною мовчання. Після цього відбувся флешмоб «Любимо та пам’ятаємо»: в небо підняли 60 різнокольорових кульок, по кількості загиблих.

   

більше фото див. тут mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

16.04.2015. Свято-Миколаївський храм Печерського благочиння надав благодійну допомогу столичній лікарні.

16 квітня парафія на честь святителя Миколая Чудотворця з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія надала благодійну допомогу у розмірі 3 тис. гривень до фонду Київської міської клінічної лікарні №17. Надані кошти підуть на придбання продуктів харчування для малозабезпечених хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

На лікуванні також перебувають вимушені переселенці та мирні громадяни, постраждалі під час проведення бойових дій на сході України.

Нагадаємо, що 17-а лікарня приймала поранених під час подій на Київському Майдані у минулому році. Настоятель храму і благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка відвідав у палатах хворих, звершив молебні за швидке одужання, посповідав та поспілкувався з постраждалими. Також при храмі звершувались перші заупокійні літії за загиблими під час трагічних лютневих подій.

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

07.04.2015. Новости "Нашей Лепты"

Собранная благотворительным проектом «Наша Лепта» помощь для Дома ребенка «Антошка» в канун праздника Благовещения была доставлена в Краматорск. Коллектив дома ребенка во главе с главврачом Анатолием Алексеевичем Романовым благодарит всех, кто принял участие и внес свою лепту в сбор помощи для их воспитанников.

   

Напоминаем, что на прошлой неделе проект провел акцию по закупке памперсов, детского питания, средств детской гигиены и сухофруктов. За одну неделю было приобретено всего необходимого на общую сумму 20 тыс гривен.

Проект «Наша Лепта» в свою очередь благодарит Малика Сергея Дмитриевича - основателя и президента Киевского городского автомотоклуба (КМАМК), двукратного мастера спорта СССР, мастера спорта Украины, чемпиона Украины по кольцевым гонкам за помощь в доставке собранного в Краматорск.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3.04.2015. "Наша Лепта" на сайте "Православная жизнь".

Столичный благотворительный проект «Наша Лепта» накануне Светлого Христова Воскресения передал Краматорскому дому ребенка «Антошка» памперсы, детское питание, фрукты и сухофрукты. 

Настоятель этого храма протоиерей Владимир Косточка людям старается помогать уже давно, поэтому со знанием дела просит не переоценивать себя и значение своих трудов в деле помощи ближнему сегодня. Трудится в этом направлении мы все обязаны, но исправить трагедию, произошедшую в нашей стране только социальным служением вряд ли возможно, считает священник.

 Как был создан проект «Наша Лепта»,

кто и кому конкретно помогает, рассказывают организаторы:

читать интервью  здесь

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

02.04.2015. «Наша Лепта» - дітям!

Благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та створений на базі храму свт. Миколая Чудотворця при 17-й лікарні м. Києва, напередодні Світлого Христового Воскресіння, передав Краматорському будинку-дитини «Антошка» - памперси, дитяче харчування, сухофрукти - на загальну суму     20 тис. грн.

В Краматорському будинку дитини наразі знаходяться 113 дітей, віком до п’яти років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

   

 А також, «Наша Лепта» перерахувала 2 тис. грн. ГО «Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів - СВЕТОЧ», що піклується про дітей сиріт із Донецької та Луганської областей України, що мешкають в оздоровчому таборі «Лісова Застава». Зараз там перебувають 40 дітей з зони АТО, віком від 6 до 17 років.

Загалом, проект протягом свого існування з грудня 2014р. зібрав та передав на благодійну допомогу дітям на 70 тис. грн.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

«Наша Лепта» зібрала гуманітарну допомогу трьом парафіям в зоні АТО

5 лютого благодійний проект «Наша Лепта», який діє з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відгукнувся на заклик щодо термінового збору гуманітарної допомоги трьом парафіям в зоні АТО. Допомога здійснюється в рамках програми «Місія Милосердя та Примирення» за підтримки Соціально-гуманітарного відділу УПЦ, БФ «Фавор» та фонду «До брата сердечна довіра».

 

Завдяки небайдужим людям за три дні волонтерам «Нашої Лепти» вдалось зібрати продукти харчування, дитяче харчування, медикаменти, предмети гігієни для дітей, побутову хімію на загальну суму близько 12 000 грн. Також зібрано та передано одяг для дорослих і дітей.

     

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.02.2015. Новости "Нашей Лепты"

Блаженніший Митрополит Онуфрій

передав гроші для будинку дитини на Донбасі.

 

5 лютого Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі зустрівся з організаторами благодійної акції "Наша лепта" та головним лікарем будинку дитини "Антошка" (місто Краматорськ, Донецька область) Анатолієм Романовим.

У зустрічі взяли участь: куратор благодійного проекту єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством, керівник проекту протоієрей Володимир Косточка, благочинний Печерського благочиння, організатор заходу Валентина Калашнікова.

Його Блаженство подякував Анатолію Олексійовичу за старанні труди на благо дітей в умовах військового конфлікту: "Ви дійсно несете подвиг у Вашому закладі. Адже незважаючи ні на що, Ви не кидаєте дітей напризволяще, а продовжуєте піклуватися про них". Блаженніший Митрополит Онуфрій особисто передав будинку дитини "Антошка" кошти, зібрані під час проведення благодійної акції "Наша Лепта", а проект зібрав 35 000 грн. В Краматорському будинку дитини наразі знаходиться більше 100 дітей, віком до чотирьох років – сироти, інваліди та важко хворі діти.

У свою чергу Анатолій Олексійович передав в особі Блаженнішого владики подяку всій Українській Православній Церкві за благодійну допомогу від колективу Краматорського будинку дитини "Антошка"

mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

05.02.2015. Новости "Нашей Лепты" на сайте "Православная жизнь"

Машина продуктов от еще одного столичного храма жителям Востока:

«Мы ориентировались в первую очередь на помощь детям»

Сегодня, 5 февраля, община храма во имя свт. Николая Чудотворца, Печерского благочиния города Киева передали помощь для мирных жителей, которые находятся в зоне военного конфликта на Востоке Украины.

Благочинный Печерского благочиния, настоятель храма протоиерей Владимир Косточка искренне удивляется как им удалось собрать такое количество продуктов и вещей:

«Мы передали детские и взрослые вещи, продукты питания, детское питание, продукты детской гигиены: памперсы, зубные пасты, шампуни, а также бытовую химию, много детского печенья. Все это мы собрали за три дня, сами удивляемсякак нам удалось – это невероятно.

Люди просили ещё время, чтобы удалось помочь больше – ведь, это рабочие дни – сложно вырваться. Но так, как машина уходит в ближайшие дни, мы договорились о сборе для дальнейшего возможного транша помощи пострадавшим в зону конфликта.

Слава Богу, очень отзывчивые и сердечные люди у нас. Никто не сказал: «Это не моя беда, не моя проблема». Наоборот, люди готовы и дальше помогать. Мы рады внести нашу небольшую лепту в это нужное и большое дело, как от прихожан нашего храма, так и от проекта «Наша лепта». Наш проект продолжается, и по мере сил мы стараемся помогать. Основную и самую важную помощь мы стараемся оказывать деткам. И в этот раз мы ориентировались в первую очередь именно на помощь детям.

Все люди организованно сложились и постарались купить все по списку – то необходимое, что было указано в объявлении».

"Православная жизнь"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 09.01.2015."Наша Лепта" звітує!

Під час підготовки та проведення благодійної акції «Наша Лепта» було здійснено збір речей для вимушених переселенців зі сходу України.

   

Загалом протягом грудня 2014 року  зібрано близько 2-х тонн одягу для дорослих та дітей. Одяг надали парафіяни храмів м. Києва та небайдужі мешканці міст: Полтава, Біла Церква, Хмельницький, Суми.

В свою чергу волонтери акції передали зібрані речі до Центру гуманітарної допомоги  та частину відвезли до культурно-оздоровчого центру «Джерело», що в Пущі–Водиці, де зараз перебувають близько трьохсот переселенців.

Проект «Наша Лепта» триває. Дякуємо за підтримку!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Волонтери благодійної акції «Наша Лепта» відвідали вимушених переселенців у культурно–оздоровчому центрі «Джерело»

4 січня, напередодні свята Різдва Христового, волонтери благодійної акції «Наша Лепта» завітали до культурно–оздоровчого центру «Джерело», що у Пущі-Водиці. Саме там сьогодні перебувають близько трьохсот біженців зі сходу України, серед яких 130 дітей.

 

Керівник проекту «Наша Лепта» благочинний Печерського благочиння протієрей Володимир Косточка разом із настоятелем храму на честь преподобного Серефима Саровського, що у Пущі–Водиці, протоієреєм Іоанном Грицьком відслужили молебень та покропили дітей святою водою.

   

       

Волонтери передали одяг, іграшки та продукти харчування. Благодійний проект «Наша Лепта» триває.

mitropolia.kiev.ua

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM